Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Oblastní přebor VS 2014

11. 5. 2014

Dne 11. 5. uspořádal náš oddíl Oblastní přebor výkonostních stupňů, který byl zároveň kvalifikací pro Přebor Prahy a také závodem pro děvčata věkem starší, která ještě nemají výkonostní stupeň splněn. Pro kategorii základního stupně byl tento závod přebornickým, jelikož tato kategorie na velký Přebor Prahy nepostupuje. Do této nejmladší kategorie se nám ale přihlásila i dvě děvčátka narozená v roce 2008, a jelikož tento ročník ještě oficiálně na přebornických soutěžích startovat nemůže, byla pro ně vypsána kategorie ZS mimi. Dále startovala i děvčata mimo závod, která si chtěla pouze ověřit svoji výkonost před blížícími se Přebory Prahy a posledním kvalifikačním závodem na Mistrovství ČR (VS2 a Žákyně A) a děvčata startující z jiného kraje (LVT Soboňky), která si před vlastními krajskými přebory chtěla také vyzkoušet sestavy "nanečisto".

 

Základní stupeň

3. Kurfürstová Nikola

20. Havlíčková Zuzana

 

Mladší žákyně (VS1)

7. Bohatová Laura

15. Kreibichová Aneta

17. Bartůšková Nikol

18. Brožová Viktorie

21. Kučerová Karolína

26. Tikmanová Lenka

27. Bartošová Kristýna

SPLNĚN VS

---------------------------------------

30. Vopálenská Natálie

35. Měšťánková Veronika

37. Kvitová Zoe

39. Vajnerová Barbora

 

Mladší žákyně (VS1 starší)

2. Danihelková Anna

3. Antoci Alexia

 

Starší žákyně (VS2 - mimo soutěž)

1. Králová Kristýna

2. Králová Natálie

 

Starší žákyně (VS2 starší)

1. Zahradníčková Jana

2. Bohatová Gabriela

 

Juniorky C a ženy C

1. Švábová Veronika

2. Spitzerová Karolína


VÝSLEDKY

FOTO