Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Memoriál Marie Široké 2014

24. 5. 2014

Poslední kvalifikační závod na Mistrovství České republiky se již tradičně uskutečnil v tělocvičně TJ Bohemians. 

Jako první ke svému závodu nastoupila kategorie starší žákyně. V prvním sledu nám nastoupila Natálka Králová. Natálku bohužel zradila prostná i bradla, nepovedený špicar na prostných a pád ze stojky na bradlech stačil ale i tak na pěkné 20. místo. Do druhého sledu nastoupila její sestra Kristýna, které se vedlo o maličko lépe, a po drobných zaváháních na prostných obsadila konečné 18. místo. Bonusem pro Kristýnku bylo i splnění výkonostního stupně. Oběma děvčatům zároveň gratulujeme k postupu na Mistrovství České republiky, které se uskuteční 7. - 8. 5. v Brně. Kristýnka postupuje z 26. místa, Natálka ze 30. místa. 

Další kategorií, která nastoupila ke své kvalifikaci byla kategorie žákyně A, ve které jsme měli dvojí zastoupení. Bohužel, děvčatům se závod příliš nevydařil. Lucie Zahradníčková obsadila 24. místo a Adéla Zedková 29. místo.

 

VÝSLEDKY PDF

ROZPIS MČR