Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Váza Horních Počernic 2016

26. 6. 2016

Krásné zakončení školního roku nám připravila naše děvčata, a to v podobě vítězství v 38. ročníku domácího závodu o Vázu Horních Počernic. Vítězství v kategorii družstev a zároveň další krásná individuální umístění v kategoriích jednotlivkyň nám tak završila letošní závodní sezónu. Nyní si děvčata i trenéři mohou pár týdnů odpočinout a nabrat přes prázdniny síly do letního soustředění a přípravy na další sezónu.

 

MIMI

1. Barbora Svobodová

3. Ela Šrůtková

 

Mladší žákyně:

2. Eliška Linková

 

Starší žákyně:

3. Laura Bohatová

 

Juniorky/ženy:

3. Lucie Zahradníčková

 

Za poctivou celoroční práci děkujeme všem gymnastkám i trenérům, kteří pilně a poctivě dochází i 4x týdně na tréninky, absolvují velmi náročnou přípravu a úklid nářadí při každé tréninkové hodině, a mnohdy dlouhé cesty na závody a soustředění, které vzhledem k nedostatku specializovaných tělocvičen musíme v letošním roce absolvovat na několika různých místech po České republice. Nás to ale neodradí! Máme náš sport rádi stejně jako péči o malé sportovkyně, kterým vytváříme vztah ke zdravému životnímu stylu, budujeme v nich sportovního ducha a jiné kladné morální vlastnosti potřebné pro jejich budoucí sportovní i soukromý život. Věříme, že se nám i bez vhodného zázemí bude dařit minimálně jako doposud a budeme moci i nadále věnovat svůj čas tam, kde je to třeba a kde to má smysl.

 

VÝSLEDKY