Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Váza Horních Počernic 2015

21. 6. 2015

Školní rok se nám chýlí ke konci a s ním i náročná jarní sezóna, kterou jsme ukončili domácím závodem o putovní Vázu Horních Počernic.

Závod probíhal ve třech kategoriích, ve kterých obsadila naše děvčata dvě medailové příčky.

V kategorii mladší žákyně se nejlépe umístila Lenka Tikmanová, a to na 5. místě. V kategorii starší žákyně obsadila 2. místo Lucka Zahradníčková a ve společné kategorii juniorky/ženy vybojovala 3. místo Nicol Petříková.

Odpolední program nám zpestřil závod veteránek, tedy žen starších 18ti let, ve kterém nás reprezentovala Mirka Kadlecová, která za svůj výkon obdržela nejvyšší počet bodů, avšak v porovnání se soupeřkami obdržela nižší bonifikaci za věk, a obsadila tak nepopulární 4. místo.

 

VÝSLEDKY VÁZA

VETERANIÁDA