Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Váza Horních Počernic, Veteraniáda 2013

19. 6. 2013

9. 6. se naše gymnastky zúčastnily již tradičního domácího závodu o vázu Horních Počernic. Jelikož zastoupení našich závodnic bylo opravdu hojné, vyjmenujme si jen úspěšné medailové gymnastky. Podrobné výsledky viz. níže.

V kategorii žákyň obsadila Nicolka Petříková 2. místo.

V kategorii juniorky/ženy zvítězila Veronika Švábová, 2. místo obsadila Bára Čadová.

V družstvech pak obsadily naše závodnice 2. místo, a to ve složení Petříková, Švábová.

Po skončení tohoto závodu nastoupily ke svému závodu již závodnice/závodníci, kteří již mají svá nejlepší gymnastická léta za sebou, avšak svá těla stále udržují v kondici a nechybí jim odvaha nastoupit do závodu veteránů/veteránek. Nejlépe si vedla Lenka Šotolová, která obsadila 2. místo.

 

Váza - výsledky

Veteraniáda - výsledky