Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Trhové Sviny 2012

14. 4. 2012

Dne 14. 4. jsme se vypravili na dlouhou cestu do Trhových Svin. Ke svému prvnímu závodu výkonostních stupňů jako první nastoupila naše dvě děvčátka - Míša Šabatová a Natálka Králová, a to v kategorii mladší žákyně. Obě děvčátka se už s poměrně složitými sestavami poprala vcelku dobře a závod jsme brali spíše jako zkoušku před jarními pražskými přebory, abychom si ověřili, kde nás "tlačí bota". Míša se nakonec umístila na krásném 8. místě a Natálku nepovedená skoková řada na kladině a pád odsunula až na místo 13.

Poté ke svému závodu v kategori nastoupila již zkušená gymnastka - Nicolka Petříková, která zajela moc pěkný a čistý závod, na přeskoku zařadila již skoky s obraty, a suverénně si vystoupila pro první místo s krásným 4 bodovým náskokem před druhou závodnicí.

 

Náhledy fotografií ze složky Trhové Sviny 2012