Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Přebor Prahy družstev 2013

23. 11. 2013

Pražského Přeboru družstev se v letošním roce zúčastnilo 7 našich družstev.

Mladší žákyně, družstvo A) ve složení Doskočilová, Kreibichová, Pastrňáková, Bohatová L. obsadilo 6. místo. Družstvo B) ve složení Brožová V., Zervanová, Kalinová, Ohanková a Tikmanová A obsadilo místo 11.

Starší žákyně, družstvo A) ve složení Králová N., Králová K., Černická, Zahradníčková L. obsadilo 2. místo. Družstvo B) ve složení Zedková, Tománková, Bohatová G. a hostující Faraubauerová Michaela z TJ Bohemians Praha obsadilo 3. místo.

V kategorii III. liga si naše děvčata ve složení Spitzerová, Válková V., Zahradníčková J. vybojovala 1. místo.

V kategorii II. liga obsadilo družstvo B) ve složení Válková K., Kopecká, Křížová, Březinová 6. místo. Družstvo A) ve složení Čadová, Petříková, Hošková, Sýkorová, Švábová skončilo na místě 7. Obě družstva II. ligy postupují na Mistrovství ČR.

 

VÝSLEDKY

FOTO