Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Oblastní Přebor Prahy 2015

3. 5. 2015

Dne 3. 5. uspořádal náš oddíl kvalifikační závod pro Přebory Prahy jednotlivkyň výkonostních stupňů.

V nejmladší kategorii - základní stupeň si pro bronzovou medaili vystoupala Lucie Horáková.

V kategorii mladší žákyně se z našich závodnic umístila nejlépe Kristýna Bartošová (9. místo).

Stejný závod absolvovala také děvčata, která již věkem překračují věkovou hranici možnosti startovat za mladší žákyně, ale dostaly možnost absolvovat tento závod a splnit si tak výkonostní třídu. Zde nás nejlépe reprezentovala Veronika Měšťánková, která si svým výkonem splnila výkonstní stupeň a zároveň vybojovala bronzovou medaili. Výkonostní třídu si splnila také Sylvie Zelenay a Banisha Gupta, které obsadily 6., resp. 7. místo.

Závod pokračoval vloženým závodem starších žákyň, kterým dal náš oddíl možnost vyzkoušet sisvou výkonost před kvalifikačními závody na Mistrovství ČR. Závod se nejlépe vydařil Bohatové Lauře, která obsadila krásné druhé místo.

V kategorii starší žákyně byla vypsána také pro děvčata věkem starší, která mají možnost splnit si daný výkonostní stupeň. Zde naše děvčata obsadila první 4 příčky, avšak jako jediná si splnila výkonostní třídu první z nich  - Bohatová Gabriela. Na druhé místě skončila Kubušová Denisa, třetí místo obsadila Spitzerová Karolína.

 

VÝSLEDKY