Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Mistrovství ČR družstev 2012

1. 12. 2012

V pátek 30. listopadu se naše družstvo ve složení Čadová Bára, Švábová Veronika, Hošková Denisa, Švábová Kateřina a Petříková Nicol vydalo spolu se svými trenéry do Jihomoravského města Brno, ve kterém se konalo letošní Mistrovství České republiky družstev.

Na mistrovství jsme postoupili z Přeboru Prahy, a to z celkově 15.  nejlepší známkou. Děvčatům se závod velmi povedl, prošly závodem bez větších chyb a umístila se na krásném 7. místě z 19. zúčastněných družstev.

Nejlepší závodnicí tohoto družstva byla nejmladší Nicol Petříková, která obsadila celkově 15. místo z 53 soutěžících, které absolvovaly kompletní čtyřboj.

Děvčatům i trenérům děkujeme za jejich práci a úsilí a těšíme se na další takto úspěšné závody.

 

VÝSLEDKY

FOTOGRAFIE - RAJCE