Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

29. 1. 2017

Dne 29. 1. se v naší tělocvičně uskutečnil tradiční závod - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře. Jedná se o závod na dvou nářadích - kladina a prostná, přičemž děvčata mohou absolvovat pouze jedno z těchto nářadí. Po absolvování kvalifikace postupuje 8 děvčat s nejvyšší známkou do finále. Závod je rozdělen do dvou kategorií. V letošním roce závodila děvčata v kategorii I.) - ročníky narození 2005 a starší, a kategorie II) - ročníky narozeni 2005 a mladší. Ročník nar. 2005 však mohl závodit pouze v jedné z kategorií.

V kategorii I) se na kladině nejlépe umístila Adéla Kalinová, a to na 4. místě.

Z kategorie II) si ze závodu na kladině odvezla stříbrnou medaili Lucie Zahradníčková, hned za ní se na třetím místě umístila její oddílová kolegyně Veronika Švábová.

V kategorii I) závodu na prostných vybojovala stříbrnou medaili Emíilie Zervanová.

V kategorii II) dosáhla děvčata stejných umístění jako na kladině, tzn. Lucie Zahradníčková 2. místo, Veronika Švábová 3. místo.

 

VÝSLEDKY kvalifikace

VÝSLEDKY finále

FOTO kladina

FOTO prostná