Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Memoriál J. Mládka a J. Šafáře 2015

25. 1. 2015

A je to úspěšně za námi. Tradiční závod - Memoriály Mládka a Šafáře úspěšně otestovaly výkony našich děvčat. Dlouhodobě se snažíme zkvalitňovat naše vybavení, a ani letošní rok nebyl výjimkou. K nové kladině přibyly nové koberce, a tak si závodnice mohly poprvé zacvičit své sestavy na prostor na mnohem komfortnějším vybavení než v letech minulých. Bohužel byl závod poznamenán nízkou účastí jiných oddílů, a tak se do boje o medaile vrhla počernická děvčata pouze proti oddílu Pardubic a Modřan. Nakonec naše závodnice vybojovaly 8 medailí.

Závod probíhal nejdříve kvalifikací, ze které postoupilo do finále na daném nářadí 8 děvčat s nejvyšší známkou.
 

Kategorie I. (2003 a ml.) - kladina (finále)

2. Černická Anna

 

Kategorie I. - prostná (finále)

1. Zahradníčková Lucie

3. Kalinová Adéla

 

Kategorie II. - kladina (finále)

1. Čadová Barbora

2. Petříková Nicol

3. Kopecká Eva

 

Kategorie II. - prostná (finále)

1. Čadová Barbora

3. Hošková Denisa