Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Karlovarská číše 2012

25. 2. 2012

V sobotu jsme se vydali směr lázeňské město Karlovy Vary na náš tradiční a oblíbený závod - Karlovarská číše.

Jako první ke svému závodu nastoupila děvčátka kategorie nábor, tedy ročník narození 2004 a mladší. Zde si pro zlatou medaili vystoupila Míša Šabatová. Na čtvrtém místě se dále umístila Natálka Králová, 8. skončila Stázka Horáková a 10. Maruška Doskočilová.

V kategorii mladší žákyně  nar. 2002 - 2003 jsme opět slavili úspěch v podobě zlaté medaile, pro kterou si došla Anička Černická. Na 9. místě dále skončila Kačka Skotnicová, 12. Gábinka Bohatová.

A v našich zlatých úspěších pokračovala v kategorii starší žákyně Nicolka Petříková. Hned za ní se na druhém místě umístila Kačka Švábová. Děvčata na dalších místech se seřadila takto: 5. Sýkorová Katka, 10. Křížová Tereza,  11. Formanová Nela, 15. Reljičová Alexandra a 17. Spitzerová Karolína.

Jako poslední ke svému závodu nastoupila kategorie juniorky, kde zakončila naše "zlaté tažení" Verunka Švábová, a to s krásným náskokem téměř 4 bodů na druhou závodnici. 4. skončila Denisa Hošková a 9. Sýkorová Bára.